До води масою 250г додали 50г солі NaCl якою є масова частка даного розчину? І як вона зміниться,

якщо додати ще 100г H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Панов Денис.

Ответ:

16.67%; 12.5%

Объяснение:

m1 (р-ра) = 250 г + 50 г = 300 г

w1 (NaCl) = 50 г ÷ 300 г = 0,1667 × 100% = 16.67%

m2 (р-ра) = 300 г + 100 г = 400 г

w2 (NaCl) = 50 г ÷ 409 г = 0.125 × 100% = 12.5%