ДАЮ 100 БАЛІВ.. 1.Обчисліть якій кількості речовини відповідає натрій оксид масою 124 г.

Розв'язок надрукуйте тут 2.Визначте кількість речовини кисню, що містить 3.01 * 10^23 молекул. Розв'язок надрукуйте тут. * 3.Визначте який об'єм займе чадний газ СО (н.у,) масою 112 г. Розв'язок надрукуйте тут.

Ответы на вопрос

Отвечает Зырянова Ярославна.

Ответ:

1.Na2O=124g

n-?

M=m/n

n=m/M

M=Mr

Mr=46+16=62

M=62

n(Na2O )=124g/62=2моль

2.Na=6.02*10^23

O^2=3.01*10^23

n(O^2)=Na/N= 6.02*10^23/3.01*10^23=0.5

3.m(CO)=112г

M(CO)=28г

n=112г/28г

n=4моль

V=n*Vm

V=4моль*22,4л

V(CO)=89,6л

100 балів