Будьласка, допоможіть, даю 40 баліввв Урівняйте рівняння реакцій, розставивши відповідні

коефіцієнти: 1)Cu 2 O + H 2 = Cu + H 2 O, 2)Fe + S = Fe 2 S 3 , 3) K 2 O + H 2 O = KOH, 4)Al + Fe 2 O 3 = Fe + Al 2 O 3 , 5)KOH + H 3 PO 4 = K 3 PO 4 + H 2 O, 6)Al + HBr = AlBr 3 + H 2 , 7)NaClO 3 = NaCl + O 2 , 8)C 2 H 4 + O 2 = CO 2 + H 2 O, 9)H 2 S + O 2 = SO 2 + H 2 O, 10)C 6 H 6 + O 2 = CO 2 + H 2 O.

Ответы на вопрос

Отвечает Гладышев Виталя.

Ответ:

1)Cu 2 O + H 2 = 2Cu + H 2 O,

2)2Fe + 3S = Fe 2 S 3 ,

3) K 2 O + H 2 O = 2KOH,

4)2Al + Fe 2 O 3 =2 Fe + Al 2 O 3 ,

5)3KOH + H 3 PO 4 = K 3 PO 4 + 3H 2 O,

6)2Al + 6HBr = 2AlBr 3 + 3H 2 ,

7)2NaClO 3 = 2NaCl + 3O 2 ,

8)C 2 H 4 + 3O 2 = 2CO 2 + 2H 2 O,

9)2H 2 S + 3O 2 = 2SO 2 +2 H 2 O,

10)C 6 H 6 + 9O 2 = 6CO 2 + 6H 2 O.

Объяснение:

Правильний ответ.