Срочно 3. Перепишіть рівняння реакцій, вставляючи пропущені речовини разом з коефіцієнтами, якщо

вони потрібні : BaO+..?=BaCO3 ..?+2HNO3=2KNO3+H2 4. Допишіть рівняння реакцій та урівняйте їх: Mg+Sn(NO3)2= ZnCO3+H2SO4= 5. Запишіть та урівняйте рівняння реакцій за поданою схемою перетворень Al — Al2O3 — AlCl3​

Ответы на вопрос

Отвечает Янкевич Даниил.

1)  BaO+СО2=BaCO3

К2SO3+2HNO3=2KNO3+H2О+SO2

4. Допишіть рівняння реакцій та урівняйте їх:

Mg+Sn(NO3)2= Mg(NO3)2+Sn

ZnCO3+H2SO4=ZnSO4+CO2+H2О

5. Запишіть та урівняйте рівняння реакцій за поданою схемою перетворень

Al — Al2O3 — AlCl3​

4Al +3О2= 2Al2O3

Al2O+6НСІ=2AlCl3​+3Н2О