Яку кількість речовини калій оксиду (K2O) необхідно використати, щоб одержати 3 моль калій

гідроксиду (КОН)? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздова Аня.

Объяснение:

хмоль 3 моль

К2О + Н2О = 2КОН

1 моль. 2моль

х=1×3:2=1.5моль