Яка кількість молекул міститься у 9 г води?​


Ответы на вопрос

Отвечает Демедюк Андрей.

Объяснение:

Дано:

m(H2О)=9г

N(H2O)-?

Решение:

N(H2O)=n×Na=(m/M)×Na= (9/18)×6,02×10²³=3.01×10²³