Яку масу негашеного вапна було добуто в результаті тривалого прожарювання 25г крейди, якщо, крім

вапна, утворилося 11г вуглекислого газу? (с решением)​

Ответы на вопрос

Отвечает Кубарский Никита.

Ответ:

Дано: m(СаСО3)= 25 г, m(СO2)=11 г.

Знайти: m(СаО)-?

Розв'язання:

СаСО3 = СаО + СО2

За законом збереження маси речовин: маса речовин, що вступили в хімічну реакцію, дорівнює масі речовин, які утворилися в результаті реакції, отримаємо:

m(СаСО3)=m(СаО)+m(СO2)

m(СаО)=m(СаСО3)-m(СO2)

m(СаО)=25 г - 11 г=14 г

Відповідь: m(СаО)=14 г

Объяснение:

надеюсь то