Розрахуй масову частку (%) елемента, вміст атомів якого у сполуці є найменшим. До складу сполуки

входять 2 атоми Цезію, 1 атом Карбону і 3 атоми Оксигену. ПОМОГИТЕ ПЖЖЖЖ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыжков Данил.

Ответ:

Cs2CO3 - Карбонат цезия

Mr[Cs2CO3] = Ar[C] + Ar[Cs] * 2 + Ar[O] * 3 = 12 + 133 * 2 + 16 * 3 = 326

ω (C) = 12 : 326 * 100 = 4 %

ω (Cs) = 266 : 326 * 100 = 82 %

ω (O) = 48 : 326 * 100 = 15 %

Объяснение: