Розрахуй масову частку елемента, вміст атомів якого у сполуці є найбільшим. До складу сполуки

входять 1 атом стронцію, 1 атом Карбону і 3 атоми Оксигену: 1 0,081 2 0,324 3 0,595 ПОМОГИТЕЕЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Давлетов Даниль.

Ответ:

SrCO3 - Карбонат стронция

Mr[SrCO3] = Ar[C] + Ar[O] * 3 + Ar[Sr] = 12 + 16 * 3 + 88 = 148

ω (C) = 12 : 148 * 100 = 8 % или 0,081

ω (O) = 48 : 148 * 100 = 33 % или 0,324

ω (Sr) = 88 : 148 * 100 = 59 % или 0,595

Объяснение: