Масова частка Оксигену у вищому оксиді елемента III групи становить 47,06%. Назвіть невідомий

елемент

Ответы на вопрос

Отвечает Зубаиров Костя.

Ответ:

Алюміній

Объяснение:

Елементи III групи мають загальну формулу вищого оксиду - R2O3

Дано:

w (O3) - 47,06%

Розв'язання

Mr (O3) = 48 г/моль

Mr (R2O3) = х г/моль

Складемо та розв'яжемо пропорцію:

48 - 47,06%

х - 100%

Звідси: х = 102 г/моль

Mr (R2) = Mr (R2O3) - Mr (O3) = 102 - 48 = 54

Mr (R) = 54 : 2 = 27