Відповідно до рівняння реакцій 4Cr+3O2=2Cr2O2 визначте масу речовини, формульну масу хром 3

оксиду, якщо в реакцію вступило 10.4 г хрому

Ответы на вопрос

Отвечает Софрыгина Анастасия.

Скорее всего у вас ошибка в уравнении, реакция будет иметь такой вид

4Cr+3O2=2Cr2O3

0,2 моль                               ?(0,1 моль)

  4 Cr       +      3 O2      →    2 Cr2O3

4 моль                                   2 моль

n(Cr) = 10,4/52 = 0,2 моль

M(Cr)=52 г/моль

\frac{0,2}{4} =\frac{x}{2}

x = 0,1

n(Cr2O3) = 0,1 моль

m(Cr2O3) = 0,1 * 152 = 15,2 г

M(Cr2O3) = 52*2+16*3 = 104+48 = 152 г/моль

Ответ: 15,2 г