№ 1 Скільки моль становить 1,12 л кисню? № 2 Яка молярна маса газу, що займає 1,4 л (н.у.), має

масу 4 г? № 3 Обчисліть скільки молекул міститься у 44,5 л азоту? СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Грицак Дашуля.

Відповідь:

№ 1 Скільки моль становить 1,12 л кисню?

n(O2)=V/Vm=1,12/22,4=0,05моль

№ 2 Яка молярна маса газу, що займає 1,4 л (н.у.), має масу 4 г?

M(газу)=m*Vm/V=4*22,4/1,4=64г/моль

№ 3 Обчисліть скільки молекул міститься у 44,5 л азоту?

n(N2)=V/Vm=44,5/22,4=1,986моль

N=1,986*6,02*10²³=11,96*10²³моль⁻¹

Пояснення: