Дано три гази: сульфур(ІV) оксид масою 320 г, хлор масою 710 гirід- роген сульфід масою 680 г.

Установіть який із газів цієї маси за н. у.буде займати найменший об'єм. Відповідь підтвердьте розрахунками​

Ответы на вопрос

Отвечает Воеводин Данил.

Ответ:

V(SO2)= m/M*Vm=320г/64г/моль*22,4л/моль=112л

V(Сl)= m/M*Vm=710г/35,5г/моль*22,4л/моль=448л

V(H2S)= m/M*Vm=680г/34г/моль*22,4л/моль=448л

За н.у при цих масах найменший об'єм займає SO2