Обчисліть кількість речовин нітратної кислоти HNo3 у зразку що містить 60,2 10 молекул​


Ответы на вопрос

Отвечает Уахитов Жанадиль.

Ответ:

n = N / NA = 60,2 * 10²³ / 6,02 * 10²³ = 10 моль

n(HNO3) = 10 моль

Объяснение:

1 0