Відносна густина алкану за метаном 3,625. Визначте, який це алкан. У відповідь запишіть назву цього

вуглеводню.

Ответы на вопрос

Отвечает Мялкин Артём.

Ответ:

C4H10 (бутан или 2-метилпропан)

Объяснение:

mr=3.625*16=58

CxH2X+2=58

12X+2X=56

X=4

C4H10