Хімічна формула калій перманганату (марганцівки) - KMnO4. З цієї речовини також можна одержати

кисень. Укажіть: а) її якісний склад; б) кількісний склад; в) обчисліть відносну формульну масу цієї сполуки; г) масову частку (%) Оксигену в сполуці.​

Ответы на вопрос

Отвечает Милушова Яна.

Відповідь:

KMnO4

а) її якісний склад;  до складу молекули входить елемент Калій Манган і Оксиген

б) кількісний склад;  1  атом Калію, один атом Мангану і 4 атоми Оксигену

в) Мr(KMnO4)=39+55+4*16=158

w(O)=64*100/158=40,5%

Пояснення:

Отвечает Зайкова Ленуся.

Ответ:

Все правильно, только на русском