4. Яка кількість речовини азоту N2 об'ємом 2,24 л (н.у.)? Скільки молекул азоту там міститься?​


Ответы на вопрос

Отвечает Солодуха Егор.

Ответ:

n=V:Vm= 2,24:22,4= 0,1 моль

m=n×M=0,1×28=2,8 г