Встанови кількість речовини і який об'єм (л) за нормальних умов займе чадний газ CO, масою 2,8 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Доронина Лилия.

Ответ:

n(CO) = m / M = 2,8 / 12 + 16 = 2,8г / 28г/моль = 0,1 моль

V(CO) = n * Vm = 0,1моль * 22,4л/моль = 2,24л

V(CO) = 2,24л

Объяснение: