Обчислити об’єм, що займе при нормальних умовах водень кількістю речовини 1,5 моль. Обчислити,

якій кількості речовини відповідатиме 4,48 л вуглекислого газу.

Ответы на вопрос

Отвечает Серовский Максим.

Ответ:

1) Дано:

n(H2)=1,5 моль

Знайти:

V(H2)-?

розв'язання:

V=n*VM

V=1,5*22,4=33,6(л)

Объяснение:

2)Дано:

V(CO2)=4,48 л

Знайти:

n(CO2)-?

Розв'язнання:

n=V/Vm

n=4,48:22,4=0,2(моль)