Обчисліть відносну густину сірчистого газу (SO2) за озоном.


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Марьяна.

Ответ:

1,33

Объяснение:

М(so2)=32+16•2=64

M(O3)=16•3=48

M(so2)/M(O3)= 64/48= 1,33