Нiтратну кислоту в помисловостi отримують з нiтроген (IV) оксиду. NO2 + H2O + O2 = HNO3

Обчислить вихiд нiтртноi кислоти, якщо, викорисавши нiтроген (IV) оксид кiлькостi речовини 250 моль, одержали 11,025 кг кислоти

Ответы на вопрос

Отвечает Кащавцева Анастасия.

Ответ:

70%

Объяснение:

Исходя из сводной формулы

4NO2+2H2O+O2-> 4HNO3

n(HNO3)=n(NO2)

m(HNO3)=250*63.012=15.753 кг

W=11.025/15.753=0,6998*100=69.98% (70%)