Задача 1. Знайдіть об’єм 0,68 кг сірководню Н2S (н. у.)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Исмагилова Рамиля.

Ответ:

знайдемо кількість речовини:

n=680/34=20 моль

V=Vm×n=22.4×20= 448 л