Скільки молекул міститься у 3 молях кисню?


Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Дано:

n(O2)=3моль

__________

N(O2)-?

Розв'язок:

N=n×Na

N(O2)=3моль×6,02×10²³моль⁻¹молекул = 18,06×10²³ молекул