Для порції СО2 об'єм якого 1,12 л (н.у.), обчисліть: а) кількість речовини: б) масу цієї порціі

газу; в) загальну кількість атомів Карбону та Оксигену​

Ответы на вопрос

Отвечает Черенков Вова.

Ответ:

1. 1.12÷22.4=0.05 моль

молярная масса СО2 – 44.

44×0.05= 2.2г.

6×02×10²³×0.05= 0.301×10²³

тыкни лучший ответ, если не сложно.