Яка маса міді кількістю речовини 3 моль? Обчисліть число атомів Купруму в даній порції речовини.

СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Манапбайкызы Улданка.

Дано:

n(Cu)=3 моль

_____________

m(Cu)-?

N(Cu)-?

Розв'язок:

m=n*М

N=n*Nа

m(Сu)=3 моль*64г/моль=192г

N(Сu)=3 моль*6,02*10²³моль⁻¹ атомів=18,06*10²³атомів