Обчисліть кількість теплоти, що поглинається внаслідок розкладання калій нітрату масою 30,4г,

якщо термохімічне рівняння реакції 2KNO 3 = 2KNO 2 + O 2 - 510 кДж

Ответы на вопрос

Отвечает Щедрина-Киселева Полина.

Объяснение:

KNO3 молярная масса: 101 г/моль

2KNO3 = 2KNO2 + O2↑ - 510 кДж

n(KNO3)=m/M=30.4/(2×101)=0.15моль

0.15моль хкДж

1моль. 510кДж

х=510•0.15=76.75кДж