СРОЧНО ПОЖАЙЛУСТА Визначте молекулярну формулу алкану, густина якого за нормальних умов 2.5882857

г/л. Напиши структурну формулу, вкажіть назву

Ответы на вопрос

Отвечает Амандык Мейржан.

Ответ:

C4H10 - бутан (или изобутан)

Объяснение:

СnH2n+2=22.4* 2.5882857=58

12n+2n+2=58

14n=56

n=4

C4H10