Обчисліть масову частку Оксигену в молекулі вуглекислого газу СО2. Рішення задачой помогіоте аж

срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Акопова Марина.

Ответ:

Дано:СО2

Знайти: w(CO2)-?

Розв'язання: Mr(CO2)=12+32=44

12/44*100%=27,3%