Обчисліть кількість речовини 6,72 л вуглекислого газу


Ответы на вопрос

Отвечает Богомолов Михаил.

Відповідь:

0,3 моль

Пояснення:

Дано:

V(CO2)=6,72 л

Знайти:

n-?

Розв'язання:

Кількість речовини знайдемо за формулою n=V/Vm

Vm(н.у.)=22,4 л/моль

n(CO2)=6,72/22,4=0,3 моль

Відповідь:n(CO2)=0,3 моль