Обчисліть масу від частки елементів в пермангагаті калію KMnO4


Ответы на вопрос

Отвечает Вайнер Алина.

Ответ:

Mr[KMnO4] = Ar[K] + Ar[Mn] + Ar[O] * 4 = 39 + 55 + 16 * 4 = 158

ω (K) = 39 : 158 * 100 = 25 %

ω (Mn) = 55 : 158 * 100 = 35 %

ω (O) = 64 : 158 * 100 = 40 %

Объяснение: