Зазнач об'єм вуглекислого газу, який утвориться при спалюванні гліцеролу, якщо витратилось 1582 л

кисню.

Ответы на вопрос

Отвечает Зима Даша.

Ответ:

1356 литра

Объяснение:

2C3H8O3 + 7O2 = 6CO2 + 8H2O

n(CO2)=6/7n(O2) => V(CO2)=6/7V(O2)

V(CO2)=1582*(6/7)=1356 литра