ПОЖАЙЛУСТА ПОМОГИТЕ, СРОЧНО НАДО! ДАЮ 23 БАЛА!!Внаслідок взаємодії заліза масою 21 г із сіркою

масою 12 г утворюється Ферум(III) та Сульфід (FeS) масою А 11 гБ 22 гВ 33 гГ 44 г(РІШЕННЯ ЗАПИСАТЬ ЗАДАЧЕЮ!)СРОЧНО​​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Настя.

Ответ:

33 г

Объяснение:

Fe+S=FeS

n(Fe) = 21:56=0,375 г

n(S) = 12:32=0,375 г

n(FeS) = 0,375

56+32=88

m(FeS) = 0,375×88=33г (б)