ОЧЕНЬ НАДО Внаслідок взаємодії заліза масою 21 г із сіркою масою 12 г утворюється Ферум(III) та

Сульфід (FeS) масою А 11 гБ 22 гВ 33 гГ 44 г(РІШЕННЯ ЗАПИСАТЬ ЗАДАЧЕЮ!)

Ответы на вопрос

Отвечает Пересыпкин Вова.

Ответ:

33г

Объяснение:

Дано: m(Fe) = 21 г

m(S) = 12 г

Знайти:

m(FeS)

Рішення:

Fe+S = FeS

n (Fe) = 21:56=0,375

n (S) = 12:32=0,375

n (FeS) = 0,375

56+32=88

m (FeS) = 0,375×88=33г (б)