Обчислiть об'єм етану та кисню, що вступили в реакцiю горiння, якщо утворився вуглекислий газ

об'ємом 67,2л.​

Ответы на вопрос

Отвечает Миләүшә Ахметшина.

Ответ:

2C2H6 + 7O2 > 4CO2 + 6H2O

V(C2H6)=67,2*2*22,4/4*22,4=33,6л

V(O2)=67,2*22,4*7/22,4*4=117,6л