Обчислити масу кисню в повітрі, об'ємом 2000 л.​


Ответы на вопрос

Отвечает Бессмертный Рустам.

Відповідь

Кисень становить 20,95% повітря.

1) 2000*20,95/100=419(л) - кисню;

419л=18,7(моль)

Молярна маса кисню ≈ 32

18,7*32 = 898,4г