складіть рівняння реакцій обміну, в результаті яких можна добути такі солі: а) натрій сульфат; б)

купрум (2) хлорид; в) кальцій ортофосфат; г) ферум (3) сульфат​

Ответы на вопрос

Отвечает Ладно Стефания.

Объяснение:

1. 2NaOH + H2SO4 = Na2SO4 + 2H2O

2. CuO + 2HCl = CuCl2 + H2O

3. 3CaCO3 + 2H3PO4 = Ca3(PO4)2 + 3H2O + 3CO2↑

4. Fe2O3 + 3H2SO4 = 3H2O + Fe2(SO4)3