Одне з родовищ природного газу містить 95,02 % метану, 2,25 % етану, 0,73 % пропану і 0,05 %

бутану. Який об'єм метану міститься у 40000 м³ природного газу?

Ответы на вопрос

Отвечает Кадаева Аминат.

Ответ:

994,4 г

Объяснение:

CH4+Cl→CH3Cl+HCl
n=V/Vm
n=421,12 л=18,7 моль
m=n*M
M(CH3Cl)=12+3+35,5=50,5 г/моль
m=18,7+50,5=944,4г