Обчисліть, який об’єм кисню (н. у.) знадобиться для спалювання пропену масою 8,4 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Соня.

Ответ:

V(O2)=20.16л

Объяснение:

 8,4.       V

2С3H6+9O2=6CO2+6H2O

2*42.     9*22.4

V(O2)=(9*22.4*8,4)/2*42=20.16л