30 баллов за помощь! Обчислити кількість речовини атомів ферму 5 моль Fe2 O3


Ответы на вопрос

Отвечает Гамазинов Дмитрий.

Ответ:

Нам нужна формула количества вещества: n = m / M. Отсюда m = n xM

m(FeO) = 5 х (56+16) = 5 х 72 = 360 г, а m (Fe₂O₃) = 5 х (112+48) =

= 5 х 160 = 800г

Отвечает Gurova Katya.

В 1 моль  Fe2O3  міститься 2 моль атомів Феруму, а в 5 моль Fe2O3 кількість речовини атомів 5 разів більше, тобто 5*2=10 моль