Кількість речовини сульфур(ІV) оксиду об'ємом 3,36 л (н. у.) становить​


Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Никита.
Відповідь:

кільксть речовини ( n ) становить 0,15 моль

Дано:

V ( SO2 ) = 3,36 л

Знайти:

n ( SO2 ) - ?

Рішення:

n = V / Vm

Vm = 22,4 л/моль

n ( SO2 ) = 3,36 / 22,4 = 0,15 моль