У разі взаємодії сірки масою 16г із залізом утворився ферум (||) сульфід FeS масою 44г. Складіть

рівняння цієї реакції та обчисліть масу заліза, що витратилась у результаті взаємодії. _____Помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Исаенко Иван.

Ответ:

n(S) = m\M= 16 г\32 г\моль = 0,5 моль

M(FeS) = 56+32 = 88г\моль

n(FeS) = 44г \ 88 г\моль = 0,5 моль

х моль      0,5 моль

Fe +  S  =  FeS

1 моль         1 моль

х = 1 ∙ 0,5\1= 0,5 моль

M(Fe) = n·M = 0,5 моль · 56 г\моль = 28 г