2. Який об'єм повітря витратиться на спалювання 10л етану? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Агеева Полина.

Ответ:2C2H6 + 7O2 = 4CO2 + 6H2O 10/2 = x/7 x = (10*7)/2 = 35 л О2 35 = 21% y = 100% 35/21 = y/100 y = 3500/21 = 166.67 л воздуха.

Объяснение: