Який об'єм повітря (н. у.), ідо містить 21% кисню за об'ємом, витратиться па спалювання етану масою

240 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Saidova Savda.
СН4+2О2=СО2+2Н2О
n(СН4)=240/16=15 моль
n(CH4):n(O2)
 1      :    2
следовательно n(O2)=15*2=30 моль.
m(O2)=16*30=480 г 
480г-100%
Хг - 21%
 масса требующегося кислорода=
(21*480)/100=100,8 г