СРОЧНО! ДАМ 35 БАЛЛОВ! обчисли об'єм водню потрібний для добування амоніаку 60л


Ответы на вопрос

Отвечает Абдрашитов Олег.

Ответ: 90 л

Дано:

V(NH3)=60 л

Знайти:

V(H2)-?

Объяснение:

Складаємо РХР:

N2 + 3H2 = 2NH3

З РХР бачимо, що V(H2) = 1.5V(NH3)

V(H2) = 1,5*60 = 90 л

Відповідь: 90 л