Обчисліть кількість речовини гідроксидів, що містяться: а) у 10 г натрій гідроксиду; б) 51,3 г

барій гідроксиду; в) 15,45 г хром(ІІ) гідроксиду.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Миша.

Відповідь:

а) у 10 г натрій гідроксиду;

M(NaOH)=40г/моль

n(NaOH)=10/40=0,25моль

б) 51,3 г барій гідроксиду;

M(Ba(OH)2)=171г/моль

n(Ba(OH)2)=51,3/171=0,3моль

в) 15,45 г хром(ІІ) гідроксиду.

M(Cr(OH)3)=103г/моль

n(Cr(OH)3)=15,45/103=0,15моль

Пояснення: