Відносна густина сірчистого газу so2 за воднем дорівнює 32. обчисліть молекулярну масу цього газу​


Ответы на вопрос

Отвечает Ефанова Настя.

Ответ:

64 г/моль;

Объяснение:

M(SO2) =DH2(SO2) * M(H2) = 32 * 2 = 64 (г/моль) ;