Який об’єм (н.у.) займає порція, що містить 2,408×1024 молекул вуглекислого газу СО2? Яка кількість

речовини атомів Оксигену міститься в цій порції? будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Новахович Даша.

Ответ:

n(co2)=N(CO2):Na=2,403×10²⁴):(6,02×10²³)=4моль

количество вещества кислорода:

CO2-->C+O2(4моль)

n(O)=4моль

Если нужно:

N(O2)=n×Na=4×6×10²³=24×10²³