Карбон ІІОксиду масою 123г вказати кількість структурних частинок


Ответы на вопрос

Отвечает Жансай Гулжазира.

Дай корону пж!

Дано:

m(CO)=123г

Знайти:

N(CO)-?

Розв'язок:

1.Яка M(CO)?

M(CO)=Ar(CO)+Ar(CO)=12+16=28

2.Яка n(CO)?

n(CO)=\frac{123}{28}=4,39моль

3.Яка N(CO)?

N(CO)=N_{A} · n(CO)=6,02 · 10^{23} · 4,39=264278 · 10^{19}

Відповідь:

N(CO)264278 · 10^{19}