Невідомий елемет утворює оксид. Масова частка елемента в оксиді становить 93% . Відомо, що елемент

належить до I групи. Знайдіть елемент.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Ольга.

В умові помилка: Невідомий елемет утворює оксид. Масова частка елемента в оксиді становить 93,11% . Відомо, що елемент належить до I групи. Знайдіть елемент.​

Е2О

0,93=2Х/(2Х+16)

0,9311*(2Х+16)=2Х

1,8622Х + 14,8976 = 2Х

-2Х+1,86Х=-14,88

-0,1378х=-14,8976

х=108 - це Аргентум,  Ag2О