Складіть рівняння реакції за схемою: а) C + HNO3 → CO2 + NO2 + H2O; б) C + H2O → CO + H2.


Ответы на вопрос

Отвечает Мальченок Анастасия.

а) C + 4HNO3 = CO2 +4 NO2 +2 H2O

б) C + H2O = CO + H2.